Útulný byt v Podunajských Biskupiciach

Pozrite sa na video vášho nového bytu

Peter Vizváry – realitnyprofik.sk vám ponúka priestrannú a prakticky riešenú garsónku v kľudnej a slušnej časti Podunajských Biskupíc na Baltskej ulici.

BYT : Obytná plocha bytu je 35 m2 + balkón + pivnica. Byt sa nachádza 2. poschodí (celkom 4 poschodia) tehlového domu postaveného v roku 2003. Byt je orientovaný na východ do kľudného vnútrobloku. Celková dispozícia bytu je veľmi praktická a byt je priestranny.

DISPOZÍCIA : jedná sa o garsónku, napriek tomu prakticky riešenú s oddelením spacím priestorom, veľmi dobre a plnohodnotne riešená kuchyňa a rovnako tak priestranná kúpeľňa. Výhodou je balkón.

ZARIADENIE : Byt sa predáva zariadený, po dohode možnosť vypratania.

PARKOVANIE : Parkovanie je verejné, súčasný majitelia majú prenajaté 2 parkovacie miesta, možnosť pokračovať v nájme. V bytovom komplexe sú tiež garáže, kde je možnosť prenájmu taktiež (záleží od momentálneho stavu)

LOKALITA :bytový dom sa nachádza medzi zástavbou rodinných domov, veľmi dobrá dostupnosť a taktiež občianska vybavenosť. Bezproblémové, kľudné a slušné okolie.

Ponuka je vhodná ako štartovací byt pre nového majiteľa, ktorý ocení vyšší štandard oproti bežným panelákovým garsónkam s malou rozlohou.

Podunajské Biskupice, Baltská ulica

Poschodie

2/4

Dispozícia

Garsónka

Rozloha

35 m2 + balkón + pivnica

Orientácia

východ

Parkovanie

možnosť prenájmu

Ak máte záujem o bližšie informácie alebo prehliadku

Galéria nehnuteľnosti

Pôdorys bytu

Ako bude prebiehať celý predaj bytu

9

Prehliadka nehnuteľnosti

9

Podpis Rezervačnej zmluvy a zloženie rezervačnej zálohy

9

V prípade, že budete nehnuteľnosť financovať hypotékou, poskytneme vám znalecký posudok

9

Podpis úverových a záložných zmlúv s financujúcou bankou

9

Podpíšeme Kúpnu zmluvu a Zmluvu o notárskej úschove

9

Finančné prostriedky sa načerpajú do notárskej úschovy

9

Návrh na vklad na Katastri

9

Po zápise nového majiteľa na list vlastníctva vám odovzdáme byt. Finančné prostriedky sa uvoľnia v prospech predávajúceho

9

Prepis energií

9

Gratulujeme celý proces máme úspešne za sebou

Cena nehnuteľnosti 99.990,-Eur (konečná cena vrátane právneho servisu)

Peter Vizváry – realitnyprofik.sk je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Taktiež je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska (ZRKS) a riadi sa jeho Etickým kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, poplatky za notársku úschovu spojenú so zaplatením kúpnej ceny, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky. Všetky použité fotografie a video sú majetkom realitnej kancelárie.

Peter Vizváry, zakľadateľ
realitnyprofik.sk

Predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je v živote každého veľmi dôležitý krok. Spoločnosť Reality pohodlne SK vznikla v roku 2018 práve preto, aby svojim klientom bola čo najviac nápomocná pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Preto sú pre nás dôležite tieto hodnoty: Individuálny prístup, profesionalita, komunikácia.

kontakt

Kupeckého 3

821 08 Bratislava

+421 907 755 700

peter@realitnyprofik.sk