Čo hovoria moji spokojní klienti

Hana Novotny, majiteľka realitnej kancelárie Exsellence Team Realty Inc., Ontário, Kanada

Rada by som poďakovala Petrovi Vizvárymu, za jeho vysokú profesionalitu a tvrdú prácu, ktorú odviedol pri predaji môjho bytu v Prahe. S rodinou žijem v Kanade, a preto som mala obavy, ako predať byt bez mojej prítomnosti v Prahe. Peter mal od prvej chvíle veľkú trpezlivosť mi celý proces s predajom bytu vysvetliť. Niekoľkokrát za týždeň ma informoval o vývoji predaja prostredníctvom mailu, alebo sme pravidelne komunikovali cez Skype. Celá transakcia prebehla veľmi rýchlo, bez najmenších problémov. Peter mi poskytol ďalšie služby, ktoré určite nie sú v náplni realitného makléra. Postaral sa o všetko, zabezpečil prevod energií a odovzdanie bytu novému majiteľovi a vždy ma uistil, že to nie je žiadny problém a rád mi pomôže. Moja skúsenosť s predajom bytu, zásluhou Petra, bola bezstarostná. Pokiaľ budem v budúcnosti potrebovať ďalšie služby realitného makléra, obrátim sa len na Petra. Jeho práca išla nad rámec a ja by som jeho služby rozhodne doporučila každému, kto má záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti.

Spolupráca s pani Marcelou začala vďaka náhode. Bol som nútený zastúpiť kolegu, ktorý dlhodobo ochorel, z čoho pani Marcela nebola úplne nadšená. Nakoniec dopadlo všetko k spokojnosti všetkých. Ako to celé prebehlo zhrnula pani Marcela sama vo videu. Za seba môžem len povedať, že mi bolo cťou túto dámu spoznať.

Pani Štěrbovej som predával byt v pražskej Krči. Ako bola spokojná s mojou prácou a výsledkom celého predaja sa môžete presvedčiť sami vďaka videu, ktoré sme spolu natočili.

Z rodinných dôvodov sme sa rozhodli predať náš byt. Najprv sme sa snažili sami, potom asi 3 mesiace náš byt ponúkali rôzne realitné kancelárie, ale bohužiaľ nikto nebol úspešní. Celú dobu sme boli v kontakte s pánom Vizvárym, ktorý nám vysvetľoval čo je potrebné urobiť pre úspešný predaj. Nakoniec po 3 mesiacoch rôznych pokusov sme sa rozhodli, že predaj zveríme do rúk práve pánovi Vizvárymu. Všetko urobil úplne inak ako ktorýkoľvek realitný maklér pred ním. Postaral sa o prípravu bytu, kvalitné fotky, pripravil video prehliadku našeho bytu a výsledok bol, že do 3 týždňov sa náš byt predal bez najmenšieho problému s vyššou cenou ako sme pôvodne očakávali. Dnes ľutujeme, že sme sa pre spoluprácu s ním nerozhodli hneď na začiatku, ale zároveň sme vďační, že sme nakoniec jeho služby využili.

Milan Škvor s rodinou, Praha

Peter Vizváry ďakujeme za výbornú spoluprácu, profesionálny prístup pri predaji bytu. Od zadania našej požiadavky pracoval veľmi ústretovo. Všetky náležitosti pri predaji vybavil promptne, k našej maximálnej spokojnosti. Realitné služby pána Vizváryho vrelo odporúčame.

Jozef Blesák, predaj bytu Čiližská ulica v Bratislave
www.bytvovrakuni.sk

Pán Vizváry je naozaj veľký profesionál a veľmi milý človek, ktorému neskutočne záleží na svojich klientoch. Prvoradé pre neho je aby bol klient nadmieru spokojný a spraví pre to maximum. Neexistuje žiaden problém, ktorý by nedokázal vyriešiť. Naozaj veľká vďaka a spokojnosť z mojej strany a môžem len odporúčať.

Silvia Janechová, kúpa bytu v Podunajských Biskupiciach

S predajom našej chaty som sa obrátila na pána Vizváryho, na základe reklamy ktorú som videla na internete. Bola som milo prekvapená. Všetko od začiatku až po úplný koniec prebehlo tak ako mi povedal. Najprv vypracoval cenovú analýzu, následne našu chatu profesionálne so svojim tímom nafotil a pripravil krásne video. V dohodnutom čase našiel kupujúceho a postaral sa o bezproblémový predaj vrátane celej všetkých potrebných vecí okolo zmlúv a katastra.
Ak by som v budúcnosti predávala, alebo kupovala nehnuteľnosť tak jedine za jeho asistencie a rovnako tak môžem jeho služby všetkým odporučiť.

Pani Jana, predaj chaty v Rohožníku
www.chatapripriehrade.sk

kontakt

Kupeckého 3

821 08 Bratislava

+421 907 755 700

peter@realitnyprofik.sk