Čo hovoria moji spokojní klienti

Hana Novotny, majiteľka realitnej kancelárie Exsellence Team Realty Inc., Ontário, Kanada

Rada by som poďakovala Petrovi Vizvárymu, za jeho vysokú profesionalitu a tvrdú prácu, ktorú odviedol pri predaji môjho bytu v Prahe. S rodinou žijem v Kanade, a preto som mala obavy, ako predať byt bez mojej prítomnosti v Prahe. Peter mal od prvej chvíle veľkú trpezlivosť mi celý proces s predajom bytu vysvetliť. Niekoľkokrát za týždeň ma informoval o vývoji predaja prostredníctvom mailu, alebo sme pravidelne komunikovali cez Skype. Celá transakcia prebehla veľmi rýchlo, bez najmenších problémov. Peter mi poskytol ďalšie služby, ktoré určite nie sú v náplni realitného makléra. Postaral sa o všetko, zabezpečil prevod energií a odovzdanie bytu novému majiteľovi a vždy ma uistil, že to nie je žiadny problém a rád mi pomôže. Moja skúsenosť s predajom bytu, zásluhou Petra, bola bezstarostná. Pokiaľ budem v budúcnosti potrebovať ďalšie služby realitného makléra, obrátim sa len na Petra. Jeho práca išla nad rámec a ja by som jeho služby rozhodne doporučila každému, kto má záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti.

Spolupráca s pani Marcelou začala vďaka náhode. Bol som nútený zastúpiť kolegu, ktorý dlhodobo ochorel, z čoho pani Marcela nebola úplne nadšená. Nakoniec dopadlo všetko k spokojnosti všetkých. Ako to celé prebehlo zhrnula pani Marcela sama vo videu. Za seba môžem len povedať, že mi bolo cťou túto dámu spoznať.

Pani Štěrbovej som predával byt v pražskej Krči. Ako bola spokojná s mojou prácou a výsledkom celého predaja sa môžete presvedčiť sami vďaka videu, ktoré sme spolu natočili.

Milan Škvor s rodinou, Praha

Z rodinných dôvodov sme sa rozhodli predať náš byt. Najprv sme sa snažili sami, potom asi 3 mesiace náš byt ponúkali rôzne realitné kancelárie, ale bohužiaľ nikto nebol úspešní. Celú dobu sme boli v kontakte s pánom Vizvárym, ktorý nám vysvetľoval čo je potrebné urobiť pre úspešný predaj. Nakoniec po 3 mesiacoch rôznych pokusov sme sa rozhodli, že predaj zveríme do rúk práve pánovi Vizvárymu. Všetko urobil úplne inak ako ktorýkoľvek realitný maklér pred ním. Postaral sa o prípravu bytu, kvalitné fotky, pripravil video prehliadku našeho bytu a výsledok bol, že do 3 týždňov sa náš byt predal bez najmenšieho problému s vyššou cenou ako sme pôvodne očakávali. Dnes ľutujeme, že sme sa pre spoluprácu s ním nerozhodli hneď na začiatku, ale zároveň sme vďační, že sme nakoniec jeho služby využili.

kontakt

Štefanovičova 20

811 04 Bratislava

+421 907 755 700

peter@realitnyprofik.sk