Pekáreň na predaj, Most pri Bratislave

Pozrite sa na videoprehliadku 

Peter Vizváry – realitnyprofik.sk vám ponúka na predaj zaujimávú nehnuteľnosť v Moste pri Bratislave na Športovej ulici, určenú na podnikateľské účely.

Jedná sa o nehnuteľnosť s jedným vyvýšeným podlažím bez podpivničenia, ktorá bola využívaná ako výrobňa pekárenských výrobkov. V minulosti slúžil objekt tiež ako predajňa. Nový majiteľ môže prípadnými upravami nehnuteľnosť prispôsobiť na rôzne podnikateľské zámery (prevádzka, sklad, obchod, výroba, showroom) Objekt sa skladá z výrobnej časti, ďalej sú to skladové priestory, chladiace a mraziarenské boxy, administratívna časť a rovnako nákladové rampy.

Celková zastavaná plocha objektu je 374 m2 + nákladové plochy 78 m2. Budova sa nachádza na pozemku o rozlohe 1495 m2. 

V budove sa okrem výrobných pekárenských strojov nachádza aj na mieru vyrobené silo a celá objekt sa predáva zariadený. V prípade dohody je možné predať len samotný objekt bez zariadenia. Ďalšie možné využitie objektu : výroba, obchod, kancelárie, showroom, sklad…

Nehnuteľnosť sa nachádza v obytnej časti obce so zástavbou rodinných domov s dobrou dopravnou dostupnosťou. Prístup k nehnuteľnosti je z dvoch ulíc, čo uľahčuje prípadný export/import tovaru, surovín.

Budova je pripojená na všetky inžinierske siete : verejný vodovod, kanalizácia, zemný plyn, rozvod elektrickej energie 220/380V.

Ak máte záujem o bližšie informácie alebo prehliadku

Galéria nehnuteľnosti

Pôdorys 

Ako bude prebiehať celý predaj

9

Prehliadka nehnuteľnosti

9

Podpis Rezervačnej zmluvy a zloženie rezervačnej zálohy

9

V prípade, že budete nehnuteľnosť financovať úverom, poskytneme vám znalecký posudok

9

Podpis úverových a záložných zmlúv s financujúcou bankou

9

Podpíšeme Kúpnu zmluvu a Zmluvu o notárskej úschove

9

Finančné prostriedky sa načerpajú do notárskej úschovy

9

Návrh na vklad na Katastri

9

Po zápise nového majiteľa na list vlastníctva vám odovzdáme nehnuteľnosť. Finančné prostriedky sa uvoľnia v prospech predávajúceho

9

Prepis energií

9

Gratulujeme celý proces máme úspešne za sebou

Cena nehnuteľnosti na vyžiadanie v RK

Peter Vizváry, zakľadateľ
realitnyprofik.sk

Predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je v živote každého veľmi dôležitý krok. Spoločnosť Reality pohodlne SK vznikla v roku 2018 práve preto, aby svojim klientom bola čo najviac nápomocná pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Preto sú pre nás dôležite tieto hodnoty: Individuálny prístup, profesionalita, komunikácia.

kontakt

Kupeckého 3

821 08 Bratislava

+421 907 755 700

peter@realitnyprofik.sk