Ostatné služby

Cenová analýza, marketingová a predajná stratégia

Na začiatku predaja je vždy potrebné vypracovať cenovú analýzu, aby bolo jasné, aká je reálna cena nehnuteľnosti na trhu. Následne pripravím marketingovú predajnú stratégiu, aby ste vedeli ako budem vašu nehnuteľnosť propagovať, cieľom čoho bude dosiahnutie najvyššej predajnej ceny.

Homestaging a profesionálne fotografie

Prvý dojem neurobíte dvakrát. Preto je potrebné vašu nehnuteľnosť pripraviť na predaj. Štatistiky hovoria, že homestaging dokáže cenu nehnuteľnosti zvýšiť o 6-10%. Aby kvalita homestagingu bolo prezentovaná čo najlepšie, fotografie vašej nehnuteľnosti nafotí profesionálny fotograf.

Pred

Po

Pred

Po

Pred

Po

Videoprehliadka

Videoprehliadka zaručí, že potencionálny záujemca bude mať oveľa lepšiu predstavu o ponúkanej nehnuteľnosti. Vďaka nej dokážem dať do povedomia všetky podstatné kvality, ktoré môžu rozhodovať o konečnom rozhodnutí budúceho majiteľa.

Webové stránky nehnuteľnosti, platená reklama na sociálnych sieťach

Vďaka unikátnym webovým stránkam viem vašu nehnuteľnosť oveľa lepšie prezentovať na sociálnych sieťach. Prostredníctvom platenej reklamy môžem zacieliť reklamu presnejšie na cieľovú skupinu podľa marketingovej stratégie, ktorú sme zvolili na samotnom začiatku.

Právny servis, notárska úschova

Budete robiť obchod za niekoľko desiatok možno stoviek tisíc eur. Je potrebné mať všetko ošetrené kvalitnými právnymi službami, ktoré niečo stoja a nespoliehať sa len bezplatné zmluvy, ktoré sa dajú stiahnuť kdekoľvek na internete. Rovnako tak platí, že úhrada kúpnej ceny musí prebehnúť maximálne bezpečne, a preto vždy pri predaji využívam službu notárskej úschovy. Aj keď ide o najdrahšiu formu prevodu finančných prostriedkov tak platí, že je najbezpečnejšie. Bezpečnosť a profesionálne služby pre vás sú pre mňa najdôležitejšie.

kontakt

Kupeckého 3

821 08 Bratislava

+421 907 755 700

peter@realitnyprofik.sk