O mne realitnyprofik.sk

Predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je v živote každého veľmi dôležitý krok.
Preto sú pri mojej práci pre mňa dôležite tieto hodnoty :

Individuálny prístup – každý môže mať pri predaji alebo kúpe rôzne predstavy a očakávania. Aby som pre vás zabezpečil najlepší servis, potrebujem ich poznať a podľa toho zvoliť čo najvhodnejšiu stratégiu.

Profesionalita – pracujem s modernými nástrojmi a využívam rôzne marketingové procesy. Neustále sa vzdelávam a sledujem vývoj na realitnom trhu tak, aby som vám mohol vždy ponúknuť služby, ktoré budú mať pre vás pridanú hodnotu.

Komunikácia – kladiem dôraz na to byť voči klientom otvorený a informovať ich o všetkom dôležitom. Správna a otvorená komunikácia je základom dobrých vzťahov.

Podporujem realitný portál www.zoznamrealit.sk, jediný realitný portál v rukách realitných kancelárií

Kto je Peter Vizváry?

zakladateľ realitnyprofik.sk, realitný špecialista

Celý život sa venujem obchodu a práci s ľuďmi. Na začiatku svojej kariéry som niekoľko rokov pôsobil v bankovníctve. Za túto skúsenosť som veľmi rád, lebo ma naučila v prvom rade počúvať klientov a vnímať ich potreby aby som následne ich predstavy bol schopný pomôcť realizovať. Následne som niekoľko rokov žil a pôsobil v Prahe, kde som sa začal venovať realitám. Mal som možnosť sledovať profesionálov a odborníkov, od ktorých som sa veľa naučil. V roku 2018 po všetkých skúsenostiach, ktoré som načerpal, som sa rozhodol vrátiť do Bratislavy a založiť spoločnosť Reality pohodlne SK práve preto, aby som mal možnosť poskytnúť klientom servis a služby, ktoré by mali byť na takej úrovni, aby profesia realitných maklérov bola vnímaná ako užitočná práca pre ľudí. Pracujem tak, aby som sa mohol kedykoľvek pod svoju prácu hrdo podpísať. Aj preto som sa rozhodol na začiatku roka 2019 pre menšiu zmenu a realitná kancelária Reality pohodlne SK zmenila svoj názov na Peter Vizváry – realitnyprofik.sk.
Mohol by som o sebe povedať a napísať čokoľvek, ale lepšie to za mňa robia moji klienti.

Čo hovoria moji spokojní klienti

Hana Novotny, majiteľka realitnej kancelárie Exsellence Team Realty Inc., Ontário, Kanada

Rada by som poďakovala Petrovi Vizvárymu, za jeho vysokú profesionalitu a tvrdú prácu, ktorú odviedol pri predaji môjho bytu v Prahe. S rodinou žijem v Kanade, a preto som mala obavy, ako predať byt bez mojej prítomnosti v Prahe. Peter mal od prvej chvíle veľkú trpezlivosť mi celý proces s predajom bytu vysvetliť. Niekoľkokrát za týždeň ma informoval o vývoji predaja prostredníctvom mailu, alebo sme pravidelne komunikovali cez Skype. Celá transakcia prebehla veľmi rýchlo, bez najmenších problémov. Peter mi poskytol ďalšie služby, ktoré určite nie sú v náplni realitného makléra. Postaral sa o všetko, zabezpečil prevod energií a odovzdanie bytu novému majiteľovi a vždy ma uistil, že to nie je žiadny problém a rád mi pomôže. Moja skúsenosť s predajom bytu, zásluhou Petra, bola bezstarostná. Pokiaľ budem v budúcnosti potrebovať ďalšie služby realitného makléra, obrátim sa len na Petra. Jeho práca išla nad rámec a ja by som jeho služby rozhodne doporučila každému, kto má záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti.

Spolupráca s pani Marcelou začala vďaka náhode. Bol som nútený zastúpiť kolegu, ktorý dlhodobo ochorel, z čoho pani Marcela nebola úplne nadšená. Nakoniec dopadlo všetko k spokojnosti všetkých. Ako to celé prebehlo zhrnula pani Marcela sama vo videu. Za seba môžem len povedať, že mi bolo cťou túto dámu spoznať.

Pani Štěrbovej som predával byt v pražskej Krči. Ako bola spokojná s mojou prácou a výsledkom celého predaja sa môžete presvedčiť sami vďaka videu, ktoré sme spolu natočili.

Z rodinných dôvodov sme sa rozhodli predať náš byt. Najprv sme sa snažili sami, potom asi 3 mesiace náš byt ponúkali rôzne realitné kancelárie, ale bohužiaľ nikto nebol úspešní. Celú dobu sme boli v kontakte s pánom Vizvárym, ktorý nám vysvetľoval čo je potrebné urobiť pre úspešný predaj. Nakoniec po 3 mesiacoch rôznych pokusov sme sa rozhodli, že predaj zveríme do rúk práve pánovi Vizvárymu. Všetko urobil úplne inak ako ktorýkoľvek realitný maklér pred ním. Postaral sa o prípravu bytu, kvalitné fotky, pripravil video prehliadku našeho bytu a výsledok bol, že do 3 týždňov sa náš byt predal bez najmenšieho problému s vyššou cenou ako sme pôvodne očakávali. Dnes ľutujeme, že sme sa pre spoluprácu s ním nerozhodli hneď na začiatku, ale zároveň sme vďační, že sme nakoniec jeho služby využili.

Milan Škvor s rodinou, Praha

Peter Vizváry ďakujeme za výbornú spoluprácu, profesionálny prístup pri predaji bytu. Od zadania našej požiadavky pracoval veľmi ústretovo. Všetky náležitosti pri predaji vybavil promptne, k našej maximálnej spokojnosti. Realitné služby pána Vizváryho vrelo odporúčame.

Jozef Blesák, predaj bytu Čiližská ulica v Bratislave
www.bytvovrakuni.sk

Pán Vizváry je naozaj veľký profesionál a veľmi milý človek, ktorému neskutočne záleží na svojich klientoch. Prvoradé pre neho je aby bol klient nadmieru spokojný a spraví pre to maximum. Neexistuje žiaden problém, ktorý by nedokázal vyriešiť. Naozaj veľká vďaka a spokojnosť z mojej strany a môžem len odporúčať.

Silvia Janechová, kúpa bytu v Podunajských Biskupiciach

S predajom našej chaty som sa obrátila na pána Vizváryho, na základe reklamy ktorú som videla na internete. Bola som milo prekvapená. Všetko od začiatku až po úplný koniec prebehlo tak ako mi povedal. Najprv vypracoval cenovú analýzu, následne našu chatu profesionálne so svojim tímom nafotil a pripravil krásne video. V dohodnutom čase našiel kupujúceho a postaral sa o bezproblémový predaj vrátane celej všetkých potrebných vecí okolo zmlúv a katastra.
Ak by som v budúcnosti predávala, alebo kupovala nehnuteľnosť tak jedine za jeho asistencie a rovnako tak môžem jeho služby všetkým odporučiť.

Pani Jana, predaj chaty v Rohožníku
www.chatapripriehrade.sk

Ako správne predať nehnuteľnosť

Rady a tipy na to čomu sa vyvarovať a na čo si dať pozor pri predaji nehnuteľnosti nájdete v našom E-booku zdarma

Najnovšie články z realitného blogu

Realitný trh vs. COVID – 19

Realitný trh vs. COVID – 19

V posledných 3 týždňoch sa prakticky každý deň stretávam s otázkou, aký bude mať pandémia Covid – 19 vplyv na realitný trh. Všetci očakávajú, že ceny nehnuteľností prudko klesnú. Ja sám si otázku, čo táto situácia urobí s realitným trhom kladiem niekoľkokrát denne....

Realitný trh v roku 2020. Kúpiť, predať, alebo počkať?

Realitný trh v roku 2020. Kúpiť, predať, alebo počkať?

Minulý rok 2019 bol na realitnom trhu veľmi dynamický a preto, ak rozmýšľate nad kúpou, prípadne predajom nehnuteľnosti určite vás bude zaujímať čo sa v aktuálnom roku 2020 na realitnom trhu môže stať. Aj v roku 2019 platilo, že ceny nehnuteľností rástli. Častokrát...

Blogy

Píšeme pre Vás blogy, v ktorých sa máte možnosť dočítať zaujímavosti a užitočné rady zo sveta realít
kontakt

Kupeckého 3

821 08 Bratislava

+421 907 755 700

peter@realitnyprofik.sk