Krásny byt v Petržalke

Holíčska ulica

119.990 

Video prehliadka

Peter Vizváry – realitnyprofik.sk vám ponúka pekný a slnečný, kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt v príjemnej a obľúbenej časti Petržalky na Holíčskej ulici.

PETRžALKA, HOLíčSKA ULICA

P

BYT SA PREDÁVA ZARIADENÝ

P

pivnica, verejné parkovanie

Detaily nehnuteľnosti

BYT : 1-izbový prakticky riešený byt, s plne hodnotnou a riešenou kuchyňou so zabudovanými spotrebičmi a praktickou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Rozloha bytu je 35m2 + pivnica (celkom 36,2m2). Byt sa nachádza na 10. poschodí (celkom 12 poschodí panelového domu). V kuchyni, chodbe a kúpeľni je na podlahách dlažba a v izbe plávajúca podlaha. Byt je orientovaný na východ s krásnym výhľadom. Byt prešiel kompletnou, kvalitnou rekonštrukciou.

DISPOZÍCIA : Byt tvorí vstupná chodba so vstavanou skriňou, kuchyňa, izba a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, v ktorej je práčka s možnosťou pridania sušičky.

ZARIADENIE : Byt sa predáva zariadený, po dohode možnosť vypratania.

PARKOVANIE : Parkovanie je verejné.

LOKALITA : panelákový dom sa nachádza v obľúbenej časti Petržalky s výbornou dostupnosťou do centra mesta, či už vlastným automobilom alebo pomocou MHD, s výborne rozvinutou občianskou vybavenosťou (školy, škôlky, obchody, pošta, kostol, nemocnica). Bezproblémové, kľudné a slušné okolie.

Ponuka je tiež vhodná ako štartovací byt pre nového majiteľa, ktorý ocení vyšší štandard, nakoľko rekonštrukcia, ktorá prebehla v byte pred pár rokmi, stále spĺňa vyšší štandard.

Peter Vizváry, zakľadateľ
realitnyprofik.sk

Peter Vizváry – realitnyprofik.sk je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, poplatky za notársku úschovu spojenú so zaplatením kúpnej ceny, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky. Všetky použité fotografie a video sú majetkom realitnej kancelárie.

Potrebujete Vyriešiť financovanie?

Nechajte si poradiť od profíkov a získajte najvýhodnejšiu hypotéku.

vzdialenosti 

Supermarket Billa850m

Pošta290m 

Bankomat290m 

Zastávka MHD200m

Nemocnica1,9km

Kontaktujte nás

Kontaktné informácie 

Kupeckého 3 Bratislava

+421 907 755 700

peter@realitnyprofik.sk

kontakt

Kupeckého 3

821 08 Bratislava

+421 907 755 700

peter@realitnyprofik.sk