Byt na rajeckej

Vrakuňa

154.990 Eur  

Video prehliadka

Peter Vizváry – realitnyprofik.sk Vám ponúka krásny 4 – izbový byt po rekonštrukcii vo Vrakuni na Rajeckej ulici.

Vrakuňa, rajecká ulica

P

BYT SA PREDÁVA ČIASTOČNE ZARIADENÝ

P

pivnica, verejné parkovanie

Detaily nehnuteľnosti

BYT: Obytná plocha bytu je 78 m2 vrátane loggie a pivnice. Byt je situovaný na prvom poschodí (celkom 7 poschodí) v bytovom dome s výťahom. V celom byte je plávajúca podlaha. V kúpeľni a na toalete dlažba. Byt sa predáva zariadený. V byte sa nachádzajú plastové okná. Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza, prešiel rekonštrukciou, je zateplený, s výťahom.

DISPOZÍCIA: priestranná vstupná chodba s veľkým množstvom úložného priestoru, 3 samostatné nepriechodné izby, obývacia izba s dvoma vstupni a prechodom do kuchyne s loggiou, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta. Obývacia izba s kuchyňou a loggiou sú orientované na juh, 3 samostatné izby sú orientované na sever.

ZARIADENIE: Byt sa predáva čiastočne zariadený. V byte sú inštalované plavajúce podlahy, rohová vaňa v kúpeľni, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi a samostatná chladnička s mrazničkou.

PARKOVANIE: verejné

LOKALITA: veľmi dobrá občianska vybavenosť. V okolí domu nájdete všetko potrebné pre potreby bývania s rodinou. Obchody, škola, skôlka, miestny úrad ale rovnako tak oceníte napríklad aj Vrakúnsky lesopark s rozhľadňou.

Peter Vizváry, zakľadateľ
realitnyprofik.sk

Peter Vizváry – realitnyprofik.sk je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, poplatky za notársku úschovu spojenú so zaplatením kúpnej ceny, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky. Všetky použité fotografie a video sú majetkom realitnej kancelárie.

Potrebujete Vyriešiť financovanie?

Nechajte si poradiť od profíkov a získajte najvýhodnejšiu hypotéku.

vzdialenosti 

Lekáreň 50m

Supermarket Terno230m

Bankomat120m

Materská škola35m

Pošta160m

Kontaktujte nás

Kontaktné informácie 

Kupeckého 3 Bratislava

+421 907 755 700

peter@realitnyprofik.sk

kontakt

Kupeckého 3

821 08 Bratislava

+421 907 755 700

peter@realitnyprofik.sk