Byt v Petržalke na Beňadickej ulici

Pozrite sa na video vášho nového bytu

Ponúkame na predaj 3-izbový priestranný byt v Petržalke na Beňadickej ulici. Byt má rozlohu 75 m2 + 2 loggie 9 m2 a pivnica 2 m2, celková plocha 86 m2. Byt sa nachádza na 9. poschodí (celkom 13.) panelového domu, ktorý bol v roku 2010 zateplený a má novú strechu, rovnako tak stupačky. V roku 2016 boli inštalované nové výťahy. Samotný byt prešiel rekonštrukciou v rámci ktorej bola spojená vstupná chodba s obývačkou, vďaka čomu je táto časť bytu dominantná na priestor. Pri rekonštrukcii boli vymenené elektrické rozvody v byte. Byt sa skladá s troch miestností (obývacia izba, spálňa a detská izba), kuchyne, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. Obývacia izba a spálňa sú orientované západ a kuchyňa s detskou izbou na východ. V chodbe a spálni sa nachádzajú vstavané skrine vďaka ktorým je v byte dostatok úložného priestoru. Veľkou výhodou bytu sú 2 loggie (so vstupmi s obývačky a spálne). Tento byt je svojou dispozíciou a rozlohou najväčší 3 izbový byt v Petržalke, ktoré boli postavené v rámci panelovej výstavby. Noví majitelia ocenia bezproblémové parkovanie pred domom. Veľkou výhodou je občianska vybavenosť. V blizkosti sú supermarkete (Lidl, Billa), zdravotné stredisko, medicínske stredisko Medissimo, nemocnica Antolská. Samozrejmosťou je škola a škôlka. Ako miesto pre oddych môžete využiť jazero Draždiak, petržalskú hrádzu a rovnako tak sa neďalekú plaváreň. Pri peknom počasí ponúka byt výhľad na Alpy.

Petržalka, Beňadická ulica

Poschodie

9/13

Dispozícia

3+1

Rozloha

75 m2 (86 m2)

Orientácia

západ, východ

Loggia

2 loggie (9 m2)

Ak máte záujem o bližšie informácie alebo prehliadku

Galéria nehnuteľnosti

Pôdorys bytu

9

Obýacia izba - 28,3 m2

9

Spálňa - 17,1 m2

9

Detská izba - 8 m2

9

Kuchyňa 8,8 m2

9

Chodba 8,2 m2

9

Kúpeľňa 3,1 m2

9

WC - 1,5 m2

9

2 loggie - 9 m2

9

Pivnica - 2 m2

Ako bude prebiehať celý predaj bytu

9

Prehliadka nehnuteľnosti

9

Podpis Rezervačnej zmluvy a zloženie rezervačnej zálohy

9

V prípade, že budete nehnuteľnosť financovať hypotékou, poskytneme vám znalecký posudok

9

Podpis úverových a záložných zmlúv s financujúcou bankou

9

Podpíšeme Kúpnu zmluvu a Zmluvu o notárskej úschove

9

Finančné prostriedky sa načerpajú do notárskej úschovy

9

Návrh na vklad na Katastri

9

Po zápise nového majiteľa na list vlastníctva vám odovzdáme byt. Finančné prostriedky sa uvoľnia v prospech predávajúceho

9

Prepis energií

9

Gratulujeme celý proces máme úspešne za sebou

Cena nehnuteľnosti 149.990,-Eur (konečná cena vrátane právneho servisu)

Peter Vizváry, zakľadateľ
realitnyprofik.sk

Predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je v živote každého veľmi dôležitý krok. Spoločnosť Reality pohodlne SK vznikla v roku 2018 práve preto, aby svojim klientom bola čo najviac nápomocná pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Preto sú pre nás dôležite tieto hodnoty: Individuálny prístup, profesionalita, komunikácia.

kontakt

Kupeckého 3

821 08 Bratislava

+421 907 755 700

peter@realitnyprofik.sk